Wederom een geweldige toevoeging van onze partners! Hoenderdaal Fasteners is de sponsor van de laatste 2 kilometer van Veenendaal-Veenendaal.
Hoenderdaal Fasteners is een bevestigingsmaterialenleverancier met eigen A-merken in schroeven zoals Dynaplus en Rotadrill. Ons bedrijf zit precies aan de route van deze wielerklassieker; met nog 2 kilometer tot aan de finishstreep op de Kerkewijk komen ze over de Wageningselaan langs ons pand. Onze collega’s zitten eersterangs om de renners voorbij te zien vliegen. Dit jaar zijn we sponsor van de 2-kilometer-boog die dus precies voor onze deur staat. We zijn een echt wieler-minded Veenendaals bedrijf en dragen hiermee graag een stukje bij aan dit stukje topsport in Veenendaal! – Bart Veldhuizen directeur.
Ook bij het Veenendaal-Veenendaal peloton aansluiten? Neem dan contact op met onze sponsorcommissie via [email protected]